.

.

Замрзнати моливи на Дизни, 8CT

Замрзнати моливи на Дизни, 8CT

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Секој fanубител на замрзнатиот Дизни ќе има проблем да најде збир на моливи поладни од овие замрзнати моливи. Нашите замрзнати тематски партиски материјали доаѓаат со забавни дизајни во кои учествуваат Елса, Ана и Олаф, кои ќе помогнат да се направи замрзнатата роденденска забава на вашето дете зимски успех. Рака овие бр. 2 моливи надвор како награди на замрзната забава на вашето дете, или користете ги како забави за вашите гости да се вратат дома. Тие дури доаѓаат во два уникатни дизајни за да можат вашите гости да го изберат својот омилен. За повеќе замрзната забава, само купете ги другите наши на нашите замрзнати партиски материјали. Замрзнати моливи на Дизни, 8 CT : 8 замрзнати моливи на Дизни. Број 2 моливи доаѓаат во два забавни дизајни. Ставете една или две во секоја ваша торба за наклоност. Фантастично за замрзната тема за роденденска забава. Комбинирајте се со повеќе замрзнати партиски материјали.

Спецификација

Избор на клиент