.

.

Симболи и предмети на пистата Авенија и предмети на черепот „Страна на черепот“ - кафеава, црна боја

Симболи и предмети на пистата Авенија и предмети на черепот „Страна на черепот“ - кафеава, црна боја

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Side Side, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации со тема на череп за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што можат да се појават во неколку опции на пистата на пистата и предметите wallидни уметности платно на черепот „череп“ - кафеава, црна.

Спецификација

Избор на клиент