.

.

Без граници на врзаниот резервоар за боја на јуниори

Без граници на врзаниот резервоар за боја на јуниори

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Врската боја е тренд, нели? Завршете го вашиот ладен летен изглед со овој забавен резервоар за боја на вратоврска од без граници. Одликувајќи се со класичен стил без ракави со текстура, ребрести тело, овој резервоар е секогаш во мирување за забавни авантури. Моделот е 5’10 ”и носи големина на вратот со големина M. Без ракави. Печатење со боја на вратоврска; Детали за печатење во предност. Ребрести тело. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Резервоарот за боја на јуниори од врвот од без граници.

Спецификација

Избор на клиент