.

.

Зодани Дами Костими За Капење V Вратот Облека За Плажа Плисиран Костим За Капење Обложен Пливач Летен Одмор Костим За Пливање Сина 3xl

Зодани Дами Костими За Капење V Вратот Облека За Плажа Плисиран Костим За Капење Обложен Пливач Летен Одмор Костим За Пливање

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Супериорен во материјалот и извонредноста во изработката ја прави кожата многу кул во топло време. Летни Костими За Капење На Плажа. Костимот за капење е погоден за одбојкарски спорт, кампување, плажа, пливање, трчање, на семејна забава во базен, летен одмор и други прилики. Костимот за капење Со висок Крој, налетан На Половината, Обезбедува Подобар Ефект На Контрола на Стомакот и Го Крие Стомакот и Прави да Изгледате Потенок. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Спецификација

Избор на клиент