.

.

Лек велосипед преклопен автомобил V сопирачка долга рака и кратка рака двојна намена сопирачка

Лек велосипед преклопен автомобил V сопирачка долга рака и кратка рака двојна намена сопирачка

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

опишете : *Сосема нов И висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен спецификација : Име На Производ : Ултра Лесен V Материјал За Сопирање : алуминиумска легура тежина : 100g/пар (вклучувајќи додатоци) Боја : црна/црвена/сребрена/златна пакет вклучува : ултра-лесна V сопирачка*1 белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен. Спецификација : Име На Производ : Ултра Лесен V Сопирачки материјал : алуминиумска легура тежина : 100g/пар (вклучувајќи додатоци)Боја : црна/црвена/сребрена/златна. Пакетот вклучува : ултра-лесна V сопирачка. 1. забелешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците.

Спецификација

Избор на клиент