.

.

Допир Екран Ракопис Сликарство Пенкала Таблет Мобилен Телефон Игла Пенкала

Допир Екран Ракопис Сликарство Пенкала Таблет Мобилен Телефон Игла Пенкала

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Ова е универзален капацитивен екран на допир. молив. Изработен е од врвен материјал со добар квалитет, издржлив. за употреба. Совршено игла за цртање, играње игри, обележување, пишување и. правење белешки за вашите таблети и паметни телефони. Карактеристики. - Боја : Црна, Бела, Сина. - Материјал : Метал. - Големина : Околу 14,20Х1, 14Х1, 14см/ 5, 58Х0, 45Х0, 45 инчи. - Фината изработка обезбедува практичност и издржливост. - Капацитивен игла крај, чувствителен допир, прецизно пишување. - Ротирајте го јадрото, удобно и безбедно, со закачување со пенкало, лесно за носење. - Швајцарска врвка, Американско мастило, удобно држење и непречено пишување. - Обезбедува мазно пенкало како искуство со пишување за вашиот таблет или телефон на допир. Фината изработка обезбедува практичност и издржливост. Капацитивен игла крај, чувствителен допир, прецизно пишување. Завртете го јадрото, удобно и безбедно, со закачување со пенкало, лесно за носење. Швајцарски нога, Американско мастило, удобно држење и непречено пишување. Обезбедува мазно пенкало како искуство со пишување за вашиот таблет или телефон со екран на допир.

Спецификација

Избор на клиент