.

.

Деца Клупа Столче Бамбус Кафеава

Деца Клупа Столче Бамбус Кафеава

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Комбинација на решетка за складирање и клупа што ќе ви помогне да заштедите простор. Столицата од бамбус е погодна за поставување во бања, дневна соба, кревет, балкон итн. Лесен за составување и силна стабилност. Рабовите на столицата се внимателно полирани со рачна работа што ја обезбеди безбедноста на децата. Структурата е стабилна и сигурна со силна носивост. Исто така, на децата им е лесно да го движат со мала тежина. Со толку многу предности, дали сеуште се двоумите? Карактеристики : 1.●Повеќенаменски€овој елегантен дизајн и мазна завршна столица може да се користат во бања,дневна соба, спална соба2.€Добро Дизајн●Мазна површина, заоблени агли и добро изшкуркани рабови, така што оваа столица е безбедна за вас и вашите деца 3. ●Завршна Обработка Отпорна На мувла ● Извонредни премази со лак ослободени од мувла, мувла, габи и термити; Прекрасната столица покажува деликатна изработка 4. ®Тешка Должност ● Убаво изработена столица со дебели и крути 100% планински бамбуси како суровина.Димензија : 16 "x 11" x 10.2 "(L x W x H), доволно лесен за носење на децата5.●Лесна Инсталација●Дојдете Со завртки и навртки, лесни за Склопување. Потонатите завртки не се испакнати на површината, нема потреба повеќе да се грижите за испакнатините. Сите фитинзи се третирани за превенција од ' рѓа. Спецификации : 1. Материјал : Бамбу2. Боја : Боја На Кафе3. Димензии : (16,1 х 11 х 10,2) " / (41 х 28 х 26)см (Л х ш х)4. Тежина : 4,2 фунти / 1, 9 кг5. Капацитет на тежина : 330 фунти / 150 кг6. Простор Помеѓу Ниво : 4,92 " / 12, 5см7. Простор Помеѓу Долниот Слој и Подот : 3,35" / 8,5 см. Пакетот Вклучува : 1 х Столче. Забелешка : 1.Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето.2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството.3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност.

Спецификација

Избор на клиент