.

.

Гранат кристал 645г Сфера

Гранат кристал 645г Сфера

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Црвен Бел Гранат Кристал 645гр Сференоте : вашата ставка ќе биде избрана од оние на сликата.ЗАБЕЛЕШКА : Сликите не го одразуваат бројот и големината. Ве молиме видете детали и табела за информации.Количина : 1 Колекционерски Предмет Тип На Материјал : Гранат Кристал 645г големина : 3"Боја : Црвена Белелегенда : Гранат симболизира Љубов и Пријателство.Потекло : Шри Ланка Гранат кристал 645гр сфера 3 "МАТЕРИЈАЛ : Гранат кристал 645гр, БОЈА : Црвена Бела, ФОРМА : СФЕРА, ГОЛЕМИНА : 3", СТАВКА# : 11308 |.

Спецификација

Избор на клиент