.

.

Тежок Отстранувач на Гребнатини # - 64оз

Тежок Отстранувач на Гребнатини - 64оз

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

НОВУС Тежок Отстранувач на гребнатини 64-мл. Шишето Ги Отстранува тешките гребнатини и гребнатини од повеќето акрилни површини. Користете кога штетата е премногу тешка за да бидете обновени СО НОВУС #2 полски. ПОТРЕБНО е користење НА НОВУС #2 за конечна завршна обработка. Не се препорачува за употреба на обложена пластика.

Спецификација

Избор на клиент