.

.

Женска Мода Еднобоен Кардиган Со Ревер Со Долги Ракави Еднограден Секојдневен Костум

Женска Мода Еднобоен Кардиган Со Ревер Со Долги Ракави Еднограден Секојдневен Костум

DEN 687.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Еднобоен Кардиган Со Ревер Со Долги Ракави Секојдневен Костум Со Едно Гради Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерен дизајн ве прави попривлечни3. Овој комплет костум е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте овој костум, мора да го носите.4. Погоден за забава, секојдневно и секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне информации за производот.Погоден за : Женска Пригода : забава, дневна, секојдневна, работа и секоја пригода што ви се допаѓа стил : Секојдневен. Фиттебелина : стандарден метод за Перење. Рачно Миење Ладилник, закачување или суво пакување вклучува : ЈАКНА од 1 ПАРЧИЊА + здолниште од 1 ПАРЧЕ skirtseusukeubustshoustshoustshoustshoustshoustshoustslevetop должина на половината length S4834105cm/41.34"42cm/16.54"59cm/23.23"62cm/24.41"88cm/34.65"64cm/25.20"40cm/15.75"M61036110cm/43.31"43cm/16.93"60cm/23.62"63cm/24.80"93cm/36.61"69cm/27.17"41cm/16.14"L81238115cm/45.28"44cm/17.32"61cm/24.02"64cm/25.20"98cm/38.58"74cm/29.13"42cm/16.54"XL101440120cm/47.24"45cm/17.72"62cm/24.41"65cm/25.59"103cm/40.55"79cm/31.10"43cm/16.93"2 XL121642125cm/49.21"46cm/18.11"63cm/24.80"66cm/25.98"110cm/43.31"84cm/33.07"44cm/17.32" Големина : СУС : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 105cm/41.34"Рамо : 42cm/16.54"Ракав : 59cm/23.23"Горна должина : 62cm/24.41"Колк : 88cm/34.65"Половината : 64cm/25.20"Должина На Фустан : 40cm/15.75"Големина : MUS : 6 UK : 10еу : 36БИСТА : 110СМ/43.31"рамо : 43см/16.93"ракав : 60см/23.62"горна должина : 63см/24.80"колк : 93см/36.61"половината : 69см/27.17"должина на фустан : 41см/16.14"големина : лус : 8ук : 12еу : 38БИСТА : 115СМ/45.28"РАМО : 44см/17.32"ракав : 61см/24.02"горна должина : 64см/25.20"колк : 98см/38.58"половината : 74см/29.13"фустан широка Лабава одговара. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење. Секојдневен И Дневен.

Спецификација

Избор на клиент