.

.

Дијагонална Мала Лузна Branономска Рачка Секач За Гранки Нерѓосувачки Челик Широко Користен За Цвеќиња За Бонсаи За Растенија

Дијагонална Мала Лузна Branономска Рачка Секач За Гранки Нерѓосувачки Челик Широко Користен За Цвеќиња За Бонсаи За Растенија

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дијагонална Мала Лузна Branономска Рачка Секач За Гранки Нерѓосувачки Челик Широко Користен За Цвеќиња За Бонсаи За Растенијата Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Сечење Гранки : Нерѓосувачки Челик Обем На Примена : Моделирање На Бонсаи, Итн Големина на Производот : Прибл. 28 х 6 х 2,5 см / 11,02 х 2,36 х 0,98 Во Рачно Мерење, Може Да Постои Мала Грешка Тежина : Прибл. 445g / 15.69 Oz Пакет Листа : 1 x Гранка Машина Нерѓосувачки Челик : овој бонсаи гранка машина е направен од нерѓосувачки челик, кој обезбедува висока јачина и силна отпорност на абење. Ergономска Рачка : овој секач за гранки бонсаи усвојува ergономска рачка која обезбедува удобно држење. Мала Лузна : овој секач за гранки бонсаи ги отстранува гранките на бонсаи на начин што раната заздравува брзо и со мали лузни.

Спецификација

Избор на клиент