.

.

Обичен Лабав Фустан За Лулашки Секси Фустани За Жени Жени Летни Фустани Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Летни Фустани За Жени

Обичен Лабав Фустан За Лулашки Секси Фустани За Жени Жени Летни Фустани Женски Летни Секојдневни Фустани На Плажа Летни Фустани

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Име на ткаенина : памучна шема : обичен процес : Копче За Потекло : Гуангжустил : Основна комбинирана форма : должина на здолниште со едно парче : тип на здолниште со средно здолниште : тип на зборот здолниште : тип на тркалезен ракав : должина на ракавот со надуени ракави : тип на половината со долги ракави : среден струк популарни елементи : Копчетогодина/Сезона На Располагање : Зима 2022главен состав на ткаенина : памучна главна ткаенина компонента 2 : памук бр. : 2241#Боја : темно кафеава, зелена, црвена вино, армиска зелена, сина, темно сина боја : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, Хххлстил тип : Јапонски и корејски секојдневен пакет : содржина на компонентата на ткаенината пуловермен : 80% (со исклучок) -90% (вклучувајќи)Стил : секојдневен стил тип на прекуграничен стил : удобно и секојдневно без разлика дали е прекугранично снабдување : Главна компонента на ткаенината 2 содржина : 30% и подолу главни низводно продажни региони 1 : европа и америкамејн низводно продажна област 2 : ДРУГИ< СТИЛ : МАИЦА ФУСТАН, САРАФАНИ За Жени, Плажа Фустан, летни фустани, замав фустан,а-линија фустани,бохо, плажа прикривање, резервоарот dress.It никогаш нема да стане старомоден, бидејќи тоа е класичен и мода. Овие можете да ги носите со години бидејќи е одличен материјал и изработка!. Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Одлично за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон .како и во комбинација со секој секојдневен стил, ќе ви се допадне. Ова е одличен удобен фустан, доволно убав за деловна секојдневна работа и доволно лесен летната плажа! Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Појас половината, можете да го врзете во предниот, страничниот или задниот дел. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Страничните џебови од секоја страна за практичен и шик изглед! Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан.

Спецификација

Избор на клиент