.

.

Аквагард Женски Тркачки Резервоар Фустан

Аквагард Женски Тркачки Резервоар Фустан

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

Овој 100% чешлан фустан од памучен тркачки резервоар со прстен е совршен за широк спектар на прилики! Носете на следниот тениски турнир или фрлете го костимот за капење за брзо прикривање. Без оглед на приликата, ќе бидете стилски и удобни! 100% памук. Пакет од 3. Повлечете го затворањето.

Спецификација

Избор на клиент