.

.

Се прашувам за нација на момчиња Училишна униформа со долги ракави Поло кошула, големини 4-18

Се прашувам за нација на момчиња Училишна униформа со долги ракави Поло кошула, големини 4-18

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Наменето да ги задржи студентите ладни и удобни дури и во најжешките денови, Поло -Училишната Училиште за момчиња на „Wonder Nation Boys“ е направено од 100% ткаенина за влага за влага. Оваа ознака за удобност поло има класичен ребрести јака и плоча со два копчиња. Запомнете да го измиете машината ладно ова лесно одржување, брзо суво пололо со долги ракави, така што боите отпорни на избледени ќе ја задржат нивната осветленост за целата учебна година. Направени во најразлични бои одобрени од униформа, Wonder Performance Performance Polos дури има и заштита од сонце за да им даде на родителите мир на умот, додека учениците не постигнуваат голови и заработка А. Чуда на нација момчиња Училишна униформа Поло за изведба на долги ракави : 100% ткаенина за влага од полиестер. Бесплатна удобност. Отпорни на избледени. Заштита на UPF 30. Рамна плетена јака од ребра. 2 Плакета за копчиња. Странични отвори. Машинска миење, брза сува ткаенина. Одобрена училишна униформа.

Спецификација

Избор на клиент