.

.

Бела + Платнена Младинска Маичка Со Долги Ракави

Бела + Платнена Младинска Маичка Со Долги Ракави

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Бела + Платнена Младинска Маичка Со Долги Ракави Со Маици До Л-4,2 мл., 100% чешлан воздушен волумен и памук со прстен, 32 едносатлетска Хедер е чешлана со воздух 90/10 и памук со прстен/полиестердарк Сивата Хедер е 52/48 чешлана со воздух и памук/полиестерриблендите со прстен се 3,8 мл., 50/25/25 полиестер/воздушен волумен исчешлан и памук/вискоза со прстен, 40 единечни опашки со големина на фитунисекс, ребрести манжетни покрај шивачката етикета"КЛИКНЕТЕ ОВДЕ ЗА водич за ткаенина и совети за печатење на екран" Достапни Во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие маици со долги ракави обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Совршен за сите активности на отворено, како што се крстарење, трчање, возење велосипед, качување, пешачење, патување, авантури на отворено, кампување и пешачење. Исто така одлично за секојдневно носење и вежбање. Маиците Со долги ракави се погодни за вежбање, трчање, теретана, кошарка, возење велосипед, тренинг, облека на плажа или дома. Совршена за теретана или само за лежење, нашата активна облека вклучува маици, потење, хеланки и многу повеќе. Значи, ако сакате сето тоа—удобност, вклопување и стил—верувајте ни да испорачаме. Суштинската Маица е основна што ќе сакате да ја додадете во вашата гардероба. Маиците се суштински слој, и овој ќе ја задржи својата боја и формата! се одликува со удобна форма памук со навестување на истегнување што ја држи својата форма измијте после миење. Ќе бидете изненадени од тоа колку начини ќе ги носите.

Спецификација

Избор на клиент