.

.

Намалена женска облека

Намалена женска облека

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

< Women's Casual Hoodies Jumper Tops Sunflower Print Sweatshirt Hooded Sweater Please check the Size Chart before order. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Врвови за жени. 2. Дизајнот на вратот ве прави попривлечни. 3. Производство со висок квалитет. 4. Постојат модерни долги ракави. 5. Тоа е многу мода и ве прави толку убави. Материјал : 95% полиестер 5% еластанска прилика : Дневно, покажете го случајот, метод за миење забави : Сезона за миење на машината : Пролет, лето, есенска големина : Вистинска големина Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Содржина на пакет : 1 компјутер Simeенска големина Големина на големината

Спецификација

Избор на клиент