.

.

Култура Дуксери За Жени Вратот Долг Ракав Печатени Џогирање Црна Полиестер Дуксери За Жени

Култура Дуксери За Жени Вратот Долг Ракав Печатени Џогирање Црна Полиестер Дуксери За Жени

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 118см/46. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10.02 "Должина : 76см/29.43" Рамо : 65см/25. ❥ Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима.61 "Ракав : 57.31" Големина.24" Рамо : 62см/24.80 "Должина : 78см/30.46 "Ракав : 55. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини.03" Рамо : 64см/25. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.03 "Ракав : 56. ❥ Можете да го носите во текот на целата година со различни, здолништа и леги. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 41 Биста : 134см/52.64" Рамо : 63см/24. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.20 "Должина : 79см/31.59 "Должина : 80см/31. ❥ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух.Должина на блуза : Редовен Тип На Шема : Повод За Печатење : Мода, Дневен Пол : Женски Женски Модни Дуксери англиски печатен Пуловер Со долги Ракави Есенски Дуксер На Екипажот. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 126см/49.10" Големина.85" Рамо : 61см/24. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.Женски Модни Дуксери со долги Ракави англиски Печатен Пуловер Есенски Дуксер На Екипажот Карактеристики : ❥Мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. ВКЕКИО Култури Дуксери За Жени Вратот Долг Ракав Печатени Џогирање Црна 100% Полиестер Дуксери За Жени.Стил : Мода, Лежерностќе биде совршено да се спари со панталони, хеланки или за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима.

Спецификација

Избор на клиент