.

.

Пуловер Со качулка Со качулка Трендовски Врвови Со Плус Големина Жени Fashion Мода Срце Чукање Графички Дуксери Лабава Туника Западни Врвови За Дами Маици Со Долги Ра?

Пуловер Со качулка Со качулка Трендовски Врвови Со Плус Големина Жени Fashion Мода Срце Чукање Графички Дуксери Лабава Туника

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Имаме сопствен магацин Во Кина и САД, на долги растојанија не може да го запре нашиот ентузијазам за да се поврзете со сите вас. Дизајн : Жените Паѓаат Врвови Со Долги Ракави плус Големина дуксер карактеристики основни и класични, со умерена дебелина и дизајн што го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот што се вклопува во близина му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни.76" Ракав : 60cm/23.55" Ракав : 62cm/24. П1 : дали оваа туника е вистинска по големина? А1 : Да, тоа е точно на големината.86" Рамо : 38. Прилики : овие меки И лесни графички пуловерски блузи за жени плус големина се основна облека за повеќето жени и девојки, погодни за различни спортски активности, како што се трчање, јога, танцување, возење велосипед, теретана, фитнес вежби, џогирање итн. По продажба на Гаранција за Овој Долг Ракав Круг Деколте, Кошули, Блузи Ако имате било какви проблеми во купување или користење на производот, ве молиме кажете ни за да се реши во time We може да не биде во можност да се направи секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за you Your разбирање ќе биде многу ценет Големина на Табелата : Големина : S Големина : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89cm/35.41" Должина : 74.12" Материјал:Drawstrting Маскирани Pullover Трендовски Плус Големина Блузи Женска Падне Мода Отчукување на Срцето Графички Суичери Лабава Туника Западен Блузи за Дами Долг Ракав Т Маици се изработени од памук и полиестер, мека на допир, удобно и дише да се носат, лесен и издржлив, лесен за чиста и сува, не е лесно да се намали или да се деформира, соодветна еластичност го прави блиску да вашата кожа, не е премногу тесна или широка, давајќи ви удобно носење искуство.

Спецификација

Избор на клиент