.

.

Бејбисбуле Зимски Јакни За Жени Расчистување Модни Жени Зимски Згуснувачки Палта Топла Јакна Со Долги Ракави Палто Со Патент

Бејбисбуле Зимски Јакни За Жени Расчистување Модни Жени Зимски Згуснувачки Палта Топла Јакна Со Долги Ракави Палто Со Патент

DEN 348.32
Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Зимски Згуснувачки Палта Топла Јакна Со Долги Ракави Надворешна Облека Патент Палтоимајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и screen.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. модниот дизајн ве прави попривлечни3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен,Секојдневен,Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женски Јакни Лесни Ја Оваа женска палто изработена од топла ткаенина. Висококвалитетен лесен материјал, кој може да обезбеди исклучителна удобност и издржливост. €Атрактивен Дизајн Zip up јакни, Лесни јакни,Јакна Јакна, Универзитетска јакна, Руно Јакни И Палта, Долу Јакни И Паркови, Спортски И Рекреативни Јакни, Скијачки Јакни.Слатката јакна може да го покаже вашиот сопствен стил. ●Лесно Колокација+Мека ткаенина, умерена дебелина во студена пролет ,umn и студена зима. Погоден Заumn, Зима и Пролет,доволно топол исто како и носењето во ќебе,погоден за секојдневно носење,состанок,празници,вечера,работа,училиште, зима,спорт,одмор, улична облека. Спарете Со Фармерки Или Нозе И Потпетици/Чизми и ќе бидете ѕвезда во толпата. ●Погоден За Секоја Пригода-женските секојдневни зимски јакни се супер погодни За Пролет, Aut и Зима. Совршен за секојдневен ден, училиште, запознавање, фотосесија, шопинг, роденден, забава, подароци, викенд, пикник, улична облека, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Божиќ. Подарок за жени, мајка ти, девојка, ќерка, сопруга. Како родендени, Денот На Благодарноста И Божиќ подароци. ●Нега На Облека Не Избелувајте! Железо на тивок оган. НЕ мијте со топла вода, закачете или исушете ја линијата.

Спецификација

Избор на клиент