.

.

Tking Fashionенски женски кошули модерни обични дуксери со долги ракави за печатење палто со џебови со џеб спарен со фармерки црни 2xl

Tking Fashionенски женски кошули модерни обични дуксери со долги ракави за печатење палто со џебови со џеб спарен со фармерки

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. За тебе. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс бои : црвена, розова, топла розова, лубеница црвена, црна, бело, розово злато, разнобојно големина : S, M, L, XL, XXL Должина на ракавот : Деколте со долги ракави : шема на качулка : Печатена дебелина : Карактеристики на средна дебелина : женски кардиган лесна; Кардиган за жени; Зима; Есен; Врвот на капчиња; Прикривања на капчиња за жени; Џемпери за жени; Јакна за женски пуфери; Ровови палта за жени; Amentsенски кардиган џемпери плете; Јакни за жени стил : Обични; Модна сезона : есен; Зимска пригода : одмор, патување, работа, одмор, секојдневно секојдневно, канцеларија, домашен пакет Вклучен : 1 компјутерски материјал за надворешни работи : 95% полиестер, 5% спандекс. Свитката за жени е изработена од удобен и мек материјал, опуштено и удобно палто со добар затегнување ве тера да ве натераат повеќе пријатни и пријатни . натпревар : женската џемпер може да одговара со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Кошули со долги ракави за жени погодни и за затворен и на отворено благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина. Создавање на обичен стил . пригода : женска маичка облечена случајна убаво ги исполнува вашите дневни потреби и ги покажува вашиот шарм, кој може да се носи на работа, Спорт, празник, забава, одмори, патување и други прилики. Најдобри подароци за празници за мајка, сопруга, девојка или жени што ги сакате . Упатство за миење : Машината што се мие со ладна вода препорачана, не бели, не желези, виси или линија за да се исуши . Забелешка : Ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме, консултирајте се со табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро одговара.

Спецификација

Избор на клиент