.

.

Арти-Менс Дуксери и Дуксери-Ја Сакам Мојата Прекрасна Сопруга

Арти-Менс Дуксери и Дуксери-Ја Сакам Мојата Прекрасна Сопруга

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

50% Памук / 50% Полиестер.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. 8 мл/квадратни метри. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци. Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. Ние носиме големини ДО 5 XL. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси.

Спецификација

Избор на клиент