.

.

Ниуер Женски Дуксери Елек Со Патент Палто Со Качулка Елек Лабава Долна Облека Елеци Без Ракави Роуз Црвена ХХЛ

Ниуер Женски Дуксери Елек Со Патент Палто Со Качулка Елек Лабава Долна Облека Елеци Без Ракави Роуз Црвена ХХЛ

DEN 206.72
Залиха
Достапно за нарачка

Риболов, Кампување. Дизајн : Различна Боја За Избор. Материјал -95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Задолжително За Вашата Гардероба Во Зима. Дизајн-Елекот Со Качулка Ја Штити Главата Од Студ Во Зима, Затворање На Патент Напред, Два Џебови, Лабаво Вклопување, Без Ракави Но, Го Покрива Целото Рамо, Правејќи Секогаш Да Се Чувствувате Како Да Сте Во Прегратките на Топлината на Вашиот Љубовник. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Женски Елек (други Додатоци не се вклучени) Совети : 1. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Возење Велосипед, Пешачење. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење.

Спецификација

Избор на клиент