.

.

Блибеа Нејасни Дуксери За Жени Четвртина Патент Пуловер Со Качулка Дуксери Со Џебови

Блибеа Нејасни Дуксери За Жени Четвртина Патент Пуловер Со Качулка Дуксери Со Џебови

DEN 478.08
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на ставка : Женски Дуксер Со Качулкаматеријал : 100% Полиестер.Карактеристика : врат со половина патент со качулка/врвка за влечење / долг ракав/преголем/секојдневен/еднобоен / блок во боја/нејасен дуксер со пуловер со џебови.Стил : Секојдневен, Сезона На Годишни Одмори : Пролет, Fall, Содржина На Зимски Пакет : 1 Х Женски Пуловер Качулка Препорачано : Со Ладна Вода, Не Избелувајте,Закачувајте Или Исушете,Измијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.Поради рачно мерење, дозволете одредена грешка во големината на облеката.Таму можеби 0,2-0,4 инчи отстапување во различни големини, ве Молиме љубезно проверете ја нашата табела со големини пред купувањето.Женски Искинати Фармерки Со Тенок Фит, кликнете за До 10% фармерки Со Широки Нозе Со Уништено Ѕвонче На Дното На Женското Ѕвоно,кликнете за до 10% фармерки Со Широки Нозе со Висок Пораст на Жените, кликнете до 10% попуст на мекиот дуксер со качулка за жени изработен со висококвалитетен материјал, мека и густа кожа пријателска и удобна за aut и зима. Карактеристика : 1/4 качулка со патент, пријатно преголемо вклопување,дизајн на пуловер со цврста боја/боја со џебови, дебел мек пуловер дуксер. Четвртина патент пуловер руно дуксер пар со различни фармерки,здолништа и џегинг за изглед што е лесно да се сака цела сезона. Ултра мекото руно од куп ве одржува топла и модерна, тешка облека погодна за ниски температури. Овој пуловер од руно е совршен за секојдневно носење, вежбање, состанување, улично носење во зима или какво било студено време. Лесно се спарува со фармерки, хеланки и секојдневни панталони.

Спецификација

Избор на клиент