.

.

Кетиј-чн Женски Патент Качулка Палто Преголеми Дуксери Дуксери Пуловер Џемпери Ц, М

Кетиј-чн Женски Патент Качулка Палто Преголеми Дуксери Дуксери Пуловер Џемпери Ц, М

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Блузи И Блузи 2023 Еднобоен Џемпер Со Качулка Со Долги Ракави Ц, Моден Секојдневен Женски Топол Дуксер Долг Ракав О Врат Мека Печатена Кошула Дами Зимски Дуксери Блузи. Материјал : Полиестерски памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 400гр. големина На Пакетот : 25х20х4см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 108cm/42.52" Рамо : 58cm/22.83" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 112cm/44.09" Рамо : 59cm/23.23" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 116см/45.67" рамо : 60см/23.62" ракав : 47см/18.50" должина : 65см/25.59"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 61см/24.02" ракав : 48см/18.90" должина : 66см/25.98"големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 62см/24.41" ракав : 49см/19.29" должина : 67см/26.38" мека и лесна памучна мешана ткаенина погодна за кожата. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и внесува добра наклонетост во вашата гардероба. Опремен со вратот на екипажот, долги ракави, графички печатени, џебови, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршен предмет за спарување со пар шорцеви и панталони или здолниште. Изберете од асортиман од 6 бои. Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, закажување и купување или работа. Материјал : обичниот дуксер со качулка изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Пуловер со долги ракави, Класични врвови; со покривка со должина на задник; можете да го спарите овој дуксер За Боја За Вратоврска со фармерки, демин шорцеви, хеланки, јога панталони, патики, сандали или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед.

Спецификација

Избор на клиент