.

.

Женски Обичен Моден Цврст Долг Ракав О-Вратот Пуловер Врвот Блуза

Женски Обичен Моден Цврст Долг Ракав О-Вратот Пуловер Врвот Блуза

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 110см/43.31" Деколте : 54см/21.26" Дупка За Рака : 46см/18.11" Рамо : 51см/20.08" Бицепс : 36см/14.17" Ракав : 62см/24.41" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 116см/45.67" Деколте : 55см/21.65" дупка за раце : 48см/18.90" рамо : 53см/20.87" бицепс : 38см/14.96" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35"големина : л биста : 122см/48.03" деколте : 56см/22.05" дупка за раце : 50см/19.69" рамо : 55см/21.65" бицепс : 40см/15.75" Ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13"Големина : xl биста : 128см/50.39" деколте : 57см/22.44" дупка за рака : 52см/20.47" рамо : 57см/22.44" бицепс : 42см/16.54" ракав : 65см/25.59" должина : 76см/29.92"големина : ххл Биста : 134см/52.76" Деколте : 58см/22.83" Дупка За Рака : 54см/21.26" рамо : 59см/23.23" Бицепс : 44см/17.32" ракав : 66см/25.98" должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 142см/55.91" деколте : 59см/23.23" дупка за рака : 56см/22.05" рамо : 61см/24.02" бицепс : 46см/18.11" ракав : 67см/26.38" должина : 80см/31.50"големина : xxxxl биста : 150cm/59.06" деколте : 60cm/23.62" дупка за рака : 58cm/22.83" рамо : 63cm/24.80" бицепс : 48cm/18.90" ракав : 68cm/26.77" должина : 82cm/32.28" ❥ облека совршена за вас омилени фармерки,Панталони Итн. Нега На Облека : Миење Раце / Миење Машини Со Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Виси На Суво. ❥ Карактеристики : Секојдневен Стил Кој Го Покажува Вашиот Уникатен Шарм И Виталност, Додадете Чувство На Елеганција И Стил. Меко Е И Удобно и Ќе Ви се допадне кога ќе Го Примите. ❥ Повод : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. [Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Водич за големина] : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 30-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент