.

.

Лигавење Куче Женски Дуксери Печатење Сладолед Мек Џеб Со Долги Ракави Обични Нови Пристигнувања Дуксер Со Цврста Боја Со Качулка

Лигавење Куче Женски Дуксери Печатење Сладолед Мек Џеб Со Долги Ракави Обични Нови Пристигнувања Дуксер Со Цврста Боја Со Качулка

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Пад На Срцето Со Качулка Со Качулка Џебни Блузи Со Блузакарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови, Стилски И моден Дизајн Материјал : Полиестер, лесен мек и удобен. Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : : Пролет/Fall/Зима Пол : Жени, девојка повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блузизизираат.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642120cm/47.24"59cm/23.23" 72cm/28.35 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"Ракав : 59cm/23.23" Должина : 72cm/28.35 " Материјал : Овој Женски Преголем Дуксер со Качулка со Долги Ракави е изработен од висококвалитетна ткаенина, која има добра еластичност, удобност, топлина и пријателска за кожата. Дизајн : Подигнете ја вашата гардероба со овој стилски дамски пуловер. Дизајниран со деколте со капка рамо, малку растеглива, густа и мека ткаенина, овој женски пуловер е идеален за создавање стилски и секојдневни есенски облеки. Применливи Прилики : погоден за одмор, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, запознавање, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, отворено или клуб. Натпревар Со : овој стилски есенски / зимски фустан со качулка може да се комбинира со слаби фармерки и чизми до глужд за лесно комплетирање на целокупниот изглед. Може да се комбинира и со хеланки, фармерки, панталони, чизми или тренери за едноставен и стилски изглед. Одличен Подарок : можете да го купите за себе, мајка, ќерка, баби, сопруга, тетка, сестра, братучед, пријатели, учителка или други жени за нивниот роденден, подарок за денот на мајката. Едноставно спарете го со слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го засилите вашиот секојдневен и шик стил.

Спецификација

Избор на клиент