.

.

Печатење на вратот На екипажот Со долги Ракави Лабава Сина Женска Летна Облека Големина 2xl

Печатење на вратот На екипажот Со долги Ракави Лабава Сина Женска Летна Облека Големина 2xl

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

28 "Рамо : 42см/16.44 "Должина : 130см/51.34 "Рамо : 40cm/15. Подгответе се за денот на вљубените, родендени, или една ноќ надвор со нашите елегантен и облечен облека.18" Големина : М Големина.40 "Рамо : 38см/14.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Подгответе се за летото 2023 година со нашиот широк избор на женски фустани, совршени за секоја пригода. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43. Тоа е посебен подарок за мама, ќерка, најдобра или сопруга.62 "Должина : 137см/53. Спецификации : Бои : Сина Боја : 2 XL (САД : 12)Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен, Дневен Материјал : Памучен Ленен Стил : Секојдневна Јака : Тркалезна врат : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Обложете Суво Пакување : 1 Компјутер Женски Фустан.14" Ракав : 60см/23.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, Свадба, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.37 "Рамо : 39см/15.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! Сакајќи ја чипката и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.23 "Должина : 135cm/53. За специјални настани како свадби, имаме фустани за деверуша и мајка на невестата за сите да се чувствуваат убаво.96" Ракав : 57см/22. Не пропуштајте ја нашата продажба на дамски фустани со ракави, совршени за плажа или боемски изглед. Карактеристики : 1.31 "Рамо : 41см/16. Големина Табела : Големина : И Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.54" Ракав : 61см/24. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.83 "Должина : 132см/51. Ова е исто така соодветен фустан за бремени жени. Додадете допир на часот со памучни фустани со копчиња или плетени џемпери. Плус, ние нудиме низа големини, вклучително и плус големини, за да обезбедиме совршено вклопување. Од бохо сарафани до долги тексас и ленени миди фустани, имаме опции за секоја сезона, вклучувајќи fall, пролет, па дури и зима.94" Големина : ХХЛ Големина.02 "Должина : 139см/54.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Нашата колекција на залихи вклучува полуформални и скромни фустани погодни за работа или професионални прилики. Овој фустан со плус големина е погоден за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.97"Големина : Л Големина. Истражете го нашиот оддел за дозвола за трендовски макси фустани, мини-бодикон и секси броеви на светки по непобедливи цени.

Спецификација

Избор на клиент