.

.

Фустани За Жени Дозвола Трендовски Божиќ Печатење надвор Рамо Копче Долг Ракав Одмор Фустан

Фустани За Жени Дозвола Трендовски Божиќ Печатење надвор Рамо Копче Долг Ракав Одмор Фустан

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. ●Секси и Елегантно Совпаѓање На Q - - - - овој секојдневен фустан за жени лесно се совпаѓа со високи потпетици, чизми, рамни. Дише и ќе биде одлично за сите временски услови. Боите се живописни и навистина убави. Овој секојдневен лабав фустан е мек и удобен за носење. Плисираниот дизајн го прави овој фустан едноставен и елегантен, овозможувајќи ви да покажете уникатен шарм.Материјал : Полиестер. Дизајнот со висок струк не само што може да ги скрие стомакот и стомакот, туку и може да направи вашите нозе визуелно да изгледаат подолго. +2022/2023 Шармантен Фустан Со Долги Ракави - - - - еластичниот материјал совршено ја прегрнува вашата фигура и кројот на телото создава заводлива силуета со неправилен дизајн На полите за да ги измените линиите на вашето тело, горенаведената должина на коленото и предниот изглед на обвивката ве прави да изгледате потенок и продолжена должина на нозете.

Спецификација

Избор на клиент