.

.

Женски Светло Црн Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Деца 316л Прстен ОД Нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Чиста Ева

Женски Светло Црн Прстен Ванило Пара Мујер И Нинос Деца 316л Прстен ОД Нерѓосувачки Челик со ААА ОДДЕЛЕНИЕ ЦЗ Во Чиста Ева

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Светло Црн Прстен Ванило Пара Мујер. ОПИС ЗА ЖЕНИ СВЕТЛО ЦРН ПРСТЕН. 1. Никогаш Не Избледува, Никогаш Не Оцрнува, Никогаш Не Обезбојува. 2. 100% Сосема Ново. 3. Трае Вечно ако Се Третира Внимателно. Метали Тип : 316 L Нерѓосувачки Челик. Направени во САД-Премиум Квалитет-Подобра Услуга за Клиенти од (САД)- еколошки-Нема Да Предизвикаат Алергиски Или Кожни Реакции (100% Безбедни за Носење). - Бидете сигурни дека женскиот светло црн прстен што ќе го добиете ќе биде во совршена состојба бидејќи се проверува пред да се означи како совршен за продажба. Стилот на овој женски светло црн прстен е еден од најубавите дизајни што сме ги направиле и бидејќи е рачно изработен, секој женски прстен е уникатен. Секој женски светло црн прстен е професионално рачно изработен за цврсто, но супер удобно чувство. Ние сме компанија Во Сопственост На Христијани, што значи дека донираме 10-20% од нашиот профит на светските цркви, како и донирање дополнителни 10-15% во добротворни организации. Чувствувајте се безбедно додека сте дел од нашиот тим за придонес во давањето корисни причини. 100% Сосема Ново. Нема да ја оцрни, избледи ниту ќе ја остави вашата кожа зелена. Висок Квалитет-Трае вечно ако се третира внимателно.

Спецификација

Избор на клиент