.

.

Процесорот Вода Блок, Лесна Инсталација Процесорот Вода Блок Бакар Акрилик Точни Дупка Позиции За Канцеларија

Процесорот Вода Блок, Лесна Инсталација Процесорот Вода Блок Бакар Акрилик Точни Дупка Позиции За Канцеларија

DEN 12464.00
Залиха
Достапно за нарачка

Компјутер Процесорот Вода Блок, Лесна Инсталација Процесорот Вода Блок Бакар Акрилик Точни Позиции Дупка За Канцеларии Спецификација : Точка Тип : ПРОЦЕСОРОТ Вода Блокматеријал : Бакар, Акрилик Лист Боја : Црна Нишка : G1/4 Пакет Листа : 1 x Процесорот Вода Блок 1 x База4 x Завртки4 x Извори6 x Дихтунзи Издржлив Материјал : процесорот вода блок е направен од акрилик, и ДНОТО НА Блокот ЗА ВОДА Е Направено Од Бакар Со Висока Чистота. : Блокот за ладење на водата ВО ПРОЦЕСОРОТ има својства на галванизација, кои исто така имаат својства на дисипација на топлина. Дизајн На Слот за запечатување : компјутерскиот блок за ладење вода обработува специјален отвор за запечатување на бакарната плоча, така што акрилниот капак повеќе не може да го поднесе притисокот на запечатувањето.

Спецификација

Избор на клиент