.

.

Б91хз Женски Кошули Обични Женски Летни Врвови Обични Врвки Со Кратки Ракави Кошула Со Тркалезен Врат Копче За Печатење Странични Врвови Црна Облека Од 4 јули Црвен?

Б91хз Женски Кошули Обични Женски Летни Врвови Обични Врвки Со Кратки Ракави Кошула Со Тркалезен Врат Копче За Печатење Странични

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Кошули Обични Женски Летни Врвови Кошула Со Кратки Ракави Обична Врвка За Влечење Странични Врвови Со Тркалезно Печатење На Вратот Црни /Женски Летни Врвови Обични Врвки Со Кратки Ракави Кошула Со Тркалезно Печатење На Вратот Странични Врвови Црно / Бело. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 220,00 гр. големина На Пакетот : 26х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : 75% памук и 25% полиестерски Кошули За Жени. Графичкиот принт во нашите кошули е отпечатен во САД; со користење на мастила отпорни на бледнее со фин квалитет и најнови техники за печатење кои обезбедуваат долготрајна и живописна завршница. Достапни големини : ги вклучуваме сите! Ве молиме проверете ја нашата слика со табела со големини за да го пронајдете најдоброто за вас и вашите најблиски. Забелешка : Дизајнот може да изгледа помал во поголеми димензии. Трендовски и модерен : Уникатен и стилски, оваа кошула со ТЕМА 2360 јули во сад може да се носи во секоја пригода. Материјал за лесна нега : машина за перење. Брзо и лесно се мие, спасете се од сите проблеми и пари што одат во хемиско чистење или миење со рака! Едноставно фрлете го во машината за перење неколку минути и чувајте го во плакарот до следниот пат кога ќе го носите. Услуга за задоволство : секогаш очекуваме ваше барање и поддршка. Ве молиме кажете ни дали има некое прашање. Вашиот предлог ќе ни помогне да ги подобриме производите и да обезбедиме повеќе одлични производи.

Спецификација

Избор на клиент