.

.

Иновации Осветлување 916-1С-11-Бел Полу-Флеш Бел 5 Широк Полу-Рамна Таванот Тела -

Иновации Осветлување 916-1С-11-Бел Полу-Флеш Бел 5 Широк Полу-Рамна Таванот Тела -

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Барате елегантен стил на Балстон но, способноста да додадете малку талент? Балстон Урбан може да биде опремен со која било од стаклените или металните нијанси од колекцијата Френклин за да создаде сопствена опрема што одговара на вашите потреби.Карактеристики : Монтажата За Полу-Испирање На Ѕвончето 1 Е дел од Урбаната колекција На Балстон, компатибилна со БЛЕСКАВО, ЛЕР, Флуоресцентни и Халогени светилки конструирани од месинг, стакло и челик, бара (1) средна (Е26) сијалица од 60 вати (не е вклучена)Способна да биде затемнета покриена Со 2-годишна завршница на Осветлувањето и доживотни гаранции за производителот на електрична енергија : висина : 11"Ширина : 5"Длабочина : 5"Тежина На Производот : 2,1 Фунти висина на сенка : 5-3/4"ширина на СЕНКА : 5"Длабочина на Сенка : 5"висина на крошна : 3/4"ширина на крошна : 4-1/2"длабочина На Крошна : 4-1/2"електрични спецификации : максимална моќност : 60 вати број на светилки : 1 вати по сијалица : 60 База На Сијалица : средна (Е26)форма на сијалица : St64voltage : 120 voltsbulb Вклучена : нема Иновации Осветлување 916-1c-11-5 bell полу-флеш. Бел Колекција.

Спецификација

Избор на клиент