.

.

Сонце Сенка Едро-Крошна, Отворено Сонце Базен Сонце Тенди-95% Ув Заштита - Правоаголник Сенка Едро-УВ Блок За Двор Градина Отворено Објект

Сонце Сенка Едро-Крошна, Отворено Сонце Базен Сонце Тенди-95% Ув Заштита - Правоаголник Сенка Едро-УВ Блок За Двор Градина Отворено

DEN 443.04
Залиха
Достапно за нарачка

Сонце Сенка Ваи-л Крошна,Отворено Сонце Базен Сонце Тенди - 95% Ув Заштита - Правоаголник Сенка Ваи-л УВ Блок За Двор Градина Отворено Објект Карактеристика : Количина : 1 парчиња Материјал : HDPE Боја : беж големина На Производот : 200x400cm /78, 74x157, 48in големина на Пакување : 25x20x6cm /9, 84x7.87х2, 76ин Нето Тежина : 640гр/1,412 Фунти бруто тежина : 640гр/1,41 Фунти применлива сцена : Двор, Закон-Н, Градина, Базен, простор ЗА скара итн. Опис : МАТЕРИЈАЛ : сонцето СЕНКА САИ-Л е направен од 185 ГСМ ув заштитени висока густина полиетилен (100% HDPE) сенка ткаенина со силна зашиени цвест. Со Издржливи Прстени Од Нерѓосувачки Челик Во секој агол, сонцето едра лесно се прицврстува на која било цврста точка за поврзување за да обезбеди заштита од сонце и личен дизајн каде што ви треба. УВ БЛОКАДА : Штити од штетни УВ зраци и директна изложеност на сончева светлина. Ги блокира штетните сончеви зраци без да ја зароби топлата ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА под нив. Ткаенината има блокада што дише со висока густина, додека ефикасно ја намалува топлината, блокира до 95% ОД УВ зраците и ја штити кожата. ДИЗАЈН НА МАТЕРИЈАЛ ЗА ДИШЕЊЕ : Овозможува ладење-нг ветрови и светлина да поминат за подобар воздушен и удобен простор, дозволува дождови да минуваат, така што нема вода за здружување( Така што Не е водоотпорна) Мерење : Измерени од агол до агол, рабовите се релативно БЛИСКУ за да помогнат САВИЛОТ савил цврсто и уредно да се вклопи и да спречи сенката САВИЛ да попушта во средината за најдобар изглед и перформанси. АПЛИКАЦИЈА : Широко се користи за двор, Закон-н, градина, базен,области за скара, езерце, Декември-к, двор, двор, двор, ПАРК-К, карпорт, пергола, песок, ДРАЈВВА-И или други надворешни прилики. Содржина на пакетот : 1 х сонце сенка СА-ИЛ1 х јаже замав крошна.

Спецификација

Избор на клиент