.

.

Време и време женска термичка кошула Хенли

Време и време женска термичка кошула Хенли

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезоната на Хенли е тука со термичка завршница од време и Тру. Овој лесен пуловер додава на вашата обична облека за студените денови пред нас. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Затворање на 3 копчиња на вратот; застани. Долги ракави со врзани манжетни. 65% полиестер/35% рајон. Машина за перење. Направено во Камбоџа.

Спецификација

Избор на клиент