.

.

Вештачко Цвеќе Око-Фаќање Коноп Јаже Торба Декоративни Мини Лажни Шармантни Кондензиран Растенија За Дома

Вештачко Цвеќе Око-Фаќање Коноп Јаже Торба Декоративни Мини Лажни Шармантни Кондензиран Растенија За Дома

DEN 263.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : она што може да ви го обезбеди е симулација за заштеда на време во саксии, не му треба кастрење или наводнување; и може трајно да ја одржува свежината и да додаде виталност во вашиот живот.Ова вештачко растение во саксии може да се стави на работната површина, прозорците, клупите, полиците, трпезариските маси итн., кој како широк спектар на употреба; и има прекрасен и концизен дизајн, погоден за секој стил на декорација.Изработен од пластично и ленено јаже, тој е издржлив и убав.Вкупната висина на вештачкото растение е 16 см, а ширината е 15 см; должината и висината на саксијата се и двете 8cm.It погоден е за употреба на свадби, забави, канцеларии, семејства, ресторани, дворови, продавници итн.Име на ставка : Вештачки Растителен Материјал : Пластика, Ленено Јаже Карактеристики : привлечно, Нежно, Реално. Бои : Жолта, Виолетова, Млечно Бела, Црвена Лотос, Зајдисонце Детали За Црвена Големина : Вкупна Големина : 15см х 16см/5.91 "х 6.3" (Прибл.). Саксија : 8см х 8см/3.15 "х 3.15" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачко Растение Она што може да ви го обезбеди е симулација за заштеда на време во саксии, не му треба кастрење или наводнување; и може трајно да ја одржува свежината и да додаде виталност во вашиот живот. Ова вештачко растение во саксии може да се стави на работната површина, прозорците, клупите, полиците, трпезариските маси итн., кој како широк спектар на употреба; и има прекрасен и концизен дизајн, погоден за секој стил на декорација. Изработен од пластично и ленено јаже, тој е издржлив и убав. Вкупната висина на вештачкото растение е 16 см, а ширината е 15 см; должината и висината на саксијата се и 8 см. Погоден е за употреба на свадби, забави, канцеларии, семејства, ресторани, дворови, продавници итн.

Спецификација

Избор на клиент