.

.

Peet Cafe® Mager Dickason Slend® Темно Печено Кафе K-Cup® Pods Ct Кутија

Peet Cafe® Mager Dickason Slend® Темно Печено Кафе K-Cup® Pods Ct Кутија

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата Приказна се започна на Улиците Винова лоза и Орев Во Беркли, Калифорнија, каде Алфред Пит ја отвори својата прва продавница во 1966 година со една цел : да направи кафе за разлика Од Нешто Што Америка го вкусила претходно. Денес, ние ги почитуваме неговите строги стандарди за да ја испорачаме најбогатата, највкусна чаша—користејќи ги само најдобрите грав во светот, печење раце во мали серии и никогаш не компромитирање на свежината.Светската Мешавина Замислена Од Г-Дин Пит и неговиот најпребирлив Клиент Мешавината На Мајорот Дикасон стана кафе што го олицетворува богатиот, вкусен вкус на Пит. Keurig®. Неспоредлив Свет, Мешавина, Богат, Комплексен, Полно Тело. К-Чаши® Парчиња. Оригиналниот Занает Кафе®.

Спецификација

Избор на клиент