.

.

Аусин акрилни Кристални Октагонални Монистра завеса Мушка приврзок осветлување декорација

Аусин акрилни Кристални Октагонални Монистра завеса Мушка приврзок осветлување декорација

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : . Материјал : Акрилик. Боја : Транспарентна. Дијаметар на мушка : Околу 14мм. Должина : околу 5м. Категорија : Бисер Линија. Апликација : Свадба Декорација, Домашна Декорација. Забелешки : . т. Вклучени : . тт т . tt. t. 1 Х Линија На Монистра (околу 5 метри). т. Материјал : Акрилик. Боја : Транспарентна. Дијаметар на мушка : Околу 14мм. Должина : околу 5м. Апликација : Свадба Декорација, Домашна Декорација.

Спецификација

Избор на клиент