.

.

Држач за јајца За фрижидер, Послужавник За Јајца, Ѓаволски Контејнери За Јајца Голем Пластичен Носач За Садови За Јајца За Фрижидер Кујна Складирање Јајца Компакте

Држач за јајца За фрижидер, Послужавник За Јајца, Ѓаволски Контејнери За Јајца Голем Пластичен Носач За Садови За Јајца За Фрижидер

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Пп Пластика. Големина : 23,5 х 15 х 7см / 9,25 "х 5,9 " х 2,75". Боја : Сина, Розова, Зелена, Бела. . Пакетот Вклучува : . 1 х Кутија За Складирање Јајца (Јајце Не Вклучувајќи).  . Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете.  .   Пластиката за храна е главниот материјал на оваа кутија за складирање јајца во стил, пријателска за нашето здравје. Четири различни транспарентни бои на оваа кутија за превоз на јајца може да ви покажат јасна верзија за кутијата внатре. Лесна и цврста брава на овој држач за диспензерот за јајца, дизајнот на обликот на јајцето секогаш може да ги земе јајцата останете во кутијата стабилизирани без никакво тресење или паѓање. Големина : 25 х 15 х 7см / 25 "х 9 " х 75". Мини големина на овој нежен сад за заштита од јајца може да се користи и во фрижидер и во ормар, и двете можат да заштедат простор во фрижидер и многу чисти. 15 појаси пренослив превоз со јајца, носач на кутии за јајца со голем капацитет, ваш одличен избор за патување, кампување и пикник.

Спецификација

Избор на клиент