.

.

Машка Мода Секојдневен Преден Плакет Основен Краток Ракав Хенли Маици Мажи Летни Тенок Фит Кошули Секојдневен Маица Плажа Врвот

Машка Мода Секојдневен Преден Плакет Основен Краток Ракав Хенли Маици Мажи Летни Тенок Фит Кошули Секојдневен Маица Плажа Врвот

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Мажи Врвови Пуловер Маица Скокач Блуза. Тип На Шема : Цврста Боја, Копчиња. Боја : Сива, Бела, Црна, Розова, Светло Сина (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 88% Полиестер, 12% Спандекс . Деколте : V Вратот. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Модерен дизајн на уличен стил ве прави извонредни и уникатни. 2. Премиум материјал-удобен, мек, брзо сушење, дише и еластичен. 3. Одлично за секојдневно носење, лесно одговара на вашите панталони. 4. Прилагоденото вклопување совршено ја покажува формата на вашето тело. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Супер Мек и Растеглив,дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време особено. Оваа машка Маица има класична јака со плакета со 4 копчиња, која дава допир на префинет талент што се спојува со речиси секое дно. Секојдневен Стил : Дојдете во повеќебоен опционален, повеќеслоен за да го покажете вашиот стил, совршен за удобно, секојдневно носење, Носете го за вашиот најдобар ноќен сон или надвор за вашиот најкул удобен изглед. спортски и ретро. Овие кошули со кратки ракави овозможуваат пријатни кошули што можат да се носат во лето пролет и fall. Совршен за Секојдневен, Канцеларија, Работа, Датум, Забава, Патување, Улица итн.

Спецификација

Избор на клиент