.

.

Дами Мода Божиќ Стакло Печатени Долги Ракави Ракав Ракав Боја Маица

Дами Мода Божиќ Стакло Печатени Долги Ракави Ракав Ракав Боја Маица

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Маица Женски Ладна Опрема Памук Кошула За Вежбање Со Долги Ракави Женски Кошули Со Кратки Ракави Обични Суви Маици Женски Врвен Стил : Женски Графички Маици, Новина Отпечатена Со Букви Лабаво Вклопување, Печатени Маици, Секојдневни Врвови Од Туника Со Плус Големина. Женски Кампување Графички Маица, Класичен О-Вратот Маици, Женски Симпатична Јуниори Блузи Тинејџерка, краток Ракав Туники, Лабава Секојдневен Стил, Патување Маици За Жени, Смешни Маици За Жени со Изреки. Жените Долг Ракав под Кошула Чипка Долги Ракави Кошула Жени Божиќ Фустан Плус Големина Кошула Дами Џеб Врвот. Големина : Ве Молиме Изберете Една Големина Нагоре,можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина Кошула Со Целосен Ракав Формираат Фитинг Блузи За Жени Божиќна Виножито Кошула Со Долги Ракави Женски Кошули со Копчиња. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Обична Кратка Кошула Жена Спортски Маици Жени Туника Со Долги Ракави Кошула Жени Елек Со Долги Ракави Врвови со Долги Ракави за Хеланки.

Спецификација

Избор на клиент