.

.

Менс Рингспун Памук Нано-Т Маица Со Долги Ракави 498Л

Менс Рингспун Памук Нано-Т Маица Со Долги Ракави 498Л

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

30-ти 100% памук со прстен ; современо вклопување; потесна ребреста јака без покривање; етикета на вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; ракав со двојна игла и долни рабови; Пепелта е 99% памук, 1% полиестер; Лесен Челик е 90% памук, 10% полиестер; Ханес Менс Рингспун Памук нано-Т Долг-ракав маица 498л (3 пакет).

Спецификација

Избор на клиент