.

.

Кошули За Мажи Јака Со Модни Копчиња Кошула Со Качулка Со Две Кратки Ракави

Кошули За Мажи Јака Со Модни Копчиња Кошула Со Качулка Со Две Кратки Ракави

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 21.50 см/8.46" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 22.50 см/8,86" ДОЛЖИНА : 68СМ/26,77" големина : л сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 106см/41,73" рамо : 44см/17,32" ракав : 23,50 СМ/9,25" ДОЛЖИНА : 71см/27,95" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 112см/44.09" РАМО : 47 CM/18.50" ракав : 26cm/10.24" должина : 74cm/29.13" големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 120 CM/47.24" РАМО : 50 CM/19.69" ракав : 27cm/10.63" должина : 74cm/29.13" корисно за пролет,лето,AUT,УЛИЧНА ОБЛЕКА И СЕКОЈДНЕВНО носење,Исто Така, Можат Да Носат дома Или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, Работа,бизнис,танц, забава, одмор На плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Спецификација

Избор на клиент