.

.

Кошула Стабилна Облека Машки Долги Ракави Графички И Везени Модни Маици Пролет И Aut Печатен Пуловер Со Долг Ракав Црн 4XL

Кошула Стабилна Облека Машки Долги Ракави Графички И Везени Модни Маици Пролет И Aut Печатен Пуловер Со Долг Ракав Црн 4XL

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Долг Ракав Графички И Везени Модни Маици Пролет И Aut Долг Ракав Печатени Пуловер Дуксер Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut : Мажи Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1x Men Blouse Size Bust Sleeve Shoulder Lengthm106cm/41.73"66cm/25.98"46cm/18.11"68cm/26.77"L112cm/44.09"67cm/26.38"48cm/18.90"70cm/27.56"XL118cm/46.46"68cm/26.77"50cm/19.69"72cm/28.35"2 XL124cm/48.82"69cm/27.17"52cm/20.47"74cm/29.13"3 XL130cm/51.18"70cm/27.56"54cm/21.26"76cm/29.92"4 XL136cm/53.54"71cm/27.95"56cm/22.05"78cm/30.71" Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 66cm/25.98"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 112cm/44.09"Sleeve : 67cm/26.38"Shoulder : 48cm/18.90"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 118cm/46.46"Sleeve : 68cm/26.77"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 72cm/28.35"Size : 2 XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 69cm/27.17"Shoulder : 52cm/20.47"Length : 74cm/29.13"Size : 3 XLBust : 130cm/51.18"Sleeve : 70cm/27.56"Shoulder : 54cm/21.26"Length : 76cm/29.92"Size : 4 XLBust : 136cm/53.54"Sleeve : 71cm/27.95"Shoulder : 56cm/22.05"Length : 78cm/30.71" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 106см/41.73" Ракав : 66см/25.98" Рамо : 46см/18.11" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 112см/44.09" Ракав : 67см/26.38" Рамо : 48см/18.90" Должина : 70см/27.56" Ова кошулата е едноставна, Секојдневна, трендовска и погодна за сите мажи. Мека и удобна ткаенина, лесна и пријателска за кожата. Ќе ви се допадне опуштеното вклопување на оваа Маица за мажи. Достапно во богат асортиман на шема, ќе го најдете конзистентниот квалитет што го очекувате. Совршен за секојдневно носење, лежење низ куќата или слоевитост.

Спецификација

Избор на клиент