.

.

Ноќта на вештерките Пајакови Мрежи И Џек-О-Фенери Низ Целата Машка Маица Мулти СМ

Ноќта на вештерките Пајакови Мрежи И Џек-О-Фенери Низ Целата Машка Маица Мулти СМ

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со оваа полиестерска машка маица, со пајакови мрежи и џек-о-фенери испечатени насекаде. Процесот на печатење со сублимација на боја создава мали несовршености кои се единствени за секоја ставка. Печатени Од Стара Слава; Ноќта на Вештерките; Машка Маица.

Спецификација

Избор на клиент