.

.

Гатргип Женски Блузи И Блузи, Летен Клиренс,Женски Моден Краток Ракав Ретро Тркалезен Врат Печатени Лабави Врвови Блуза Три Четвртини Ракав

Гатргип Женски Блузи И Блузи, Летен Клиренс,Женски Моден Краток Ракав Ретро Тркалезен Врат Печатени Лабави Врвови Блуза Три

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови. Големина : М Големина. €КАРАКТЕРИСТИКИ : женски врвови облечени секојдневни, v маици за вратот за жени, основни блузи за жени, женски врвови со кратки ракави, летни врвови за жени, блузи за жени секојдневно лето, женски секојдневни летни кошули, лабави маици, ласкави врвови за да се скрие стомакот, женски врвови со кратки ракави, блузи за жени секојдневно лето, женски летни врвови, летни врвови за жени, обични врвови за жени, женски врвови со кратки ракави. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37. Големина : XL Големина. Овие женски маици можете да ги спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима.48 " Должина : 71см/27. Quest DESIGN® : овие кошули со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски блузи со детали за ролна ракав, декорација на предниот џеб, прават да изгледате пообично и шик.52 "Ракав : 19см/7.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

Спецификација

Избор на клиент