.

.

Женска Маица Женски Лабави Врвови Без Ракави Без Врат Секојдневни Плисирани Дупчиња Летни Кошули Елек Блуза Бронзена Големина XL

Женска Маица Женски Лабави Врвови Без Ракави Без Врат Секојдневни Плисирани Дупчиња Летни Кошули Елек Блуза Бронзена Големина

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Пролет И Лето Едноставна Еднобојна В - Вратот Без Ракави Елек Џеб Блуза. Материјал : У-вратот. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА врвови. Големина на пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Кошули со долги Ракави За Високи Женски Кошули Жени Лабави Фит Жени Памучни Врвови Со Долг Ракав Лесни Брзи Суви Женски Врвови Женски Кошули табела За Обична Големина : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 95cm/37.40" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 100cm/39.37" Должина : 68cm/26.77"Големина : XL Биста : 105cm/41.34" Должина : 69cm/27.17"Големина : xxl Биста : 110cm/43.31" должина : 70cm/27.56"Големина : Xxxl биста : 115cm/45.28" должина : 71cm/27.95"големина : xxxxl биста : 120cm/47.24" должина : 72cm/28.35" женските секојдневни врвови се прилагодуваат на различни Форми на Телото, ви носат самодоверба и убавина. Одлично за Секојдневниот живот, Пешачење, Трчање, Патување, Работа, Одмор За Одмор, Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот на Мајките и така натаму. Погоден За Пролет, Лето, Aut, Зима. Оваа лесна маичка обезбедува удобно и опуштено вклопување. Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки или да се врзе во јазол за разноврсен изглед што оди со речиси се. Оваа едноставна и секојдневна Маица е гардероба од суштинско значење која добро се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Совршено е за секојдневно носење и може да се носи и за време на активности како што се јога или трчање, обезбедувајќи и удобност и кул чувство. Swe душо, ве молиме погледнете ја табелата со големина на женски врвови за да ја изберете вистинската големина за вашата убава фигура.

Спецификација

Избор на клиент