.

.

Womenените y2k гроздобер чипка копче лак ладна култура на врвот долги ракави против вратот Основен кошула harajuku есен ретро ферцеор тече влезови

Womenените y2k гроздобер чипка копче лак ладна култура на врвот долги ракави против вратот Основен кошула harajuku есен ретро

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Womenените плетете маица, долги ракави длабоки v вратот Цврсти дами на есен за секојдневно. Совршен додаток на вашата гардероба со ладно време, лесен за одење и вклопување со друга облека .. Спецификација. Име на артикалот : Плетени врвови на жени. Боја : Бела. Големина : S, M, L. Материјал : полиестер. Модел : Цврст. Ракав : долг ракав. Јака : V вратот. Содржина на пакетот. 1pc x плетени врвови мека ткаенина : оваа плетена маица е изработена од врвен полиестерски материјал, мека и добра еластичност, направи да се чувствувате удобно и да изгледате шармантно . Карактеристики : Theенската трикотажа има долг ракав, длабок V врат, едноставна цврста боја, едноставна цврста боја Никогаш не е надвор од мода, лесна и удобна . прилики : совршени за обични, забава, датум, улица, клуб, шопинг, итн. Погоден за пролет, есен. Можете да ги совпаднете овие врвови со фармерките или здолништето за пристоен изглед . Достапна големина : Постојат 3 големини за избор : S, M, L, погоден за повеќето жени носат, тенок вклоп ќе ја ласкави вашата фигура, супер шик изглед . Пакет и грижа : 1 п.п. X жени плетена маица. Се препорачува машина што може да се пее, виси на суво, ве молиме не бели.

Спецификација

Избор на клиент