.

.

Главни мрежи од 5 ”7” дво-тон црно дрво

Главни мрежи од 5 ”7” дво-тон црно дрво

DEN 103.84
Залиха
Достапно за нарачка

Главните мрежи MS 5 "x 7 " Дво-тон црно дрво фото-рамка е совршена рамка за вашиот простор. Оваа софистицирана рамка има две дрвени граници во класично црно и кафеаво орев. Рамката има чиста што е направена за лесна употреба на таблети, може да се обеси од wallидот и прикажува слики на прикажување или вертикално или хоризонтално. Со својот класичен и убав дизајн, оваа фото рамка е сигурно да додаде стил на кој било декор на домот. Совршено е за создавање галерија wallид каде било во вашиот дом, училница, канцеларија или забава. Главни мрежи MS 5 "X 7" Дво-тон Рамка со црно дрво : има една фотографија од 5 "x 7". За таблет или wallиден приказ. Се прикажува хоризонтално или вертикално. Изградба на дрво MDF. Елегантни дво-тонски граници на дрво во црно и орев кафеав за традиционален, модерен, фарма, мисија или преоден изглед.

Спецификација

Избор на клиент