.

.

Трендвибе Ноќта На Вештерките Женски Обичен Дуксер Со Врат На Екипажот Пуловер Со Кружен Врат Лабави Дуксери Со Долги Ракави Букви Графички Симпатични Плашливи Пе

Трендвибе Ноќта На Вештерките Женски Обичен Дуксер Со Врат На Екипажот Пуловер Со Кружен Врат Лабави Дуксери Со Долги Ракави

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

59" Ракав : 59.Детали за производот trendvibe365 Ноќта На Вештерките Женски Обичен Дуксер Со Кружен Врат Пуловер Лабави Дуксери Со Долги Ракави Букви Графички Симпатични Плашливи Печатени Дуксери Секојдневни Удобни Врвови Кул Есенски Тимови + ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ + големина : Мала Биста : 118cm/46. Големина : Средна Биста : 122см/48.64 "Length Должина : 78cm/30. Погоден За Fall и Зима. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : Печатење Букви, Симпатична Графика Од Тиква, Долг Ракав, Пуловер, Врат На Екипажот, Секојдневен Стил, Лабаво Вклопување, Топло, Лесно, Женски Дуксери. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Спецификација

Избор на клиент