.

.

Зимски Зделки Жубонг Ноќен Клуб Забава Долги Фустани За Жени Секси Страничен Шлиц Шпагети Ремен Лелеав Лулашка Рушен Макси Фустан

Зимски Зделки Жубонг Ноќен Клуб Забава Долги Фустани За Жени Секси Страничен Шлиц Шпагети Ремен Лелеав Лулашка Рушен Макси Фустан

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 68см/26.77 "Половината : 58см/22.83 " Должина : 137см/53.94" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74см/29.13 "Половината : 64см/25.20 " Должина : 139см/54.72" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 80см/31.50 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 141см/55.51" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 86см/33.86 "Половината : 76см/29.92 " Должина : 143см/56.30" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 92см/36.22 "Половината : 82см/32.28 " Должина : 145см/57.09" на залиха. Брза испорака. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-12 дена.

Спецификација

Избор на клиент